Bioinformatyk

Poszukujemy kreatywnych osób na stanowisko :

Zadania:

  • Udział w projektach tworzenia portali www i różnego rodzaju rozwiązań na potrzeby medycyny i biotechnologii (MEDFILe oraz eCRF);
  • Tworzenie nowatorskich aplikacji do prowadzenia rejestrów medycznych, eCRF, kartotek medycznych;
  • Obsługa oprogramowania do realizacji badań, paneli statystyk, automatycznego raportowania;
  • Tworzenie aplikacji wspomagających komunikację pomiędzy uczestnikami rynku medycznego oraz baz danych.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (BioInformatyka, Biotechnologia, kierunki pokrewne, przyjmujemy także kreatywnych studentów);
  • Znajomość języków programowania.

Mile widziane umiejętności:

  • znajomość technologii JAVA/JSP, HTML/CSS, JavaScript (jQuery);
  • projektowanie platform graficznych 2D;
  • znajomość baz danych (MySQL).

Oferujemy:

  • Styczność z najnowszymi rozwiązaniami poprzez pracę w projektach z zakresu rozwoju aplikacji (MedFile, eCRF, DM Soft);
  • Możliwość podniesienia swoich kompetencji oraz rozwoju zawodowego, pracę w młodym, dynamicznym zespole z ambicjami;
  • Praca w biurze firmy w Rybniku. Godziny pracy: 8:30-16:30;
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: praca@biostat.com.pl w tytule wpisując "Bioinformatyk".

Prosimy o dołączanie do dokumentów następującego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29/08/97r o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr 133 poz. 883)".

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Jakie perspektywy rozwoju daje bioinformatyka?

Bioinformatyka to dziedzina, która rozwija się bardzo dynamicznie i ma duży potencjał. W przyszłości możemy spodziewać się coraz większego wykorzystania danych biologicznych w różnych dziedzinach, co oznacza, że bioinformatyka będzie miała kluczowe znaczenie dla wielu dziedzin nauki i przemysłu.

Czy istnieją możliwości rozwoju kariery dla bioinformatyka w firmie?

Oczywiście! Firma oferuje różne szkolenia i programy rozwoju kariery dla swoich pracowników. Bioinformatycy mogą awansować na stanowiska menedżerskie lub specjalizować się w konkretnych dziedzinach bioinformatyki.

Jakie narzędzia i technologie są wykorzystywane w pracy bioinformatyka?

Bioinformatycy korzystają z różnych narzędzi i technologii, takich jak bazy danych biologicznych, oprogramowanie do analizy sekwencji DNA i białek, systemy zarządzania projektami, narzędzia do wizualizacji danych oraz programowanie w językach skryptowych.