System CAPI
Twórz ankiety na urządzenia mobilne

W pełni responsywne aplikacje webowe i mobilne

Załóż konto demo
powered by Biostat. More than statistics

W pełni responsywne aplikacje webowe i mobilne

Każdy przedsiębiorca, który chce umocnić pozycję swojego przedsiębiorstwa na rynku, a następnie zwiększyć swoją przewagę nad konkurencję, musi brać pod uwagę wymagania swoich klientów. A oni coraz częściej używają urządzeń mobilnych.

CATI-System

Proponujemy Państwu w pełni responsywne aplikacje webowe i mobilne, innowacyjne i dopasowujące się do wciąż zwiększających się wymagań. Niezależnie od tego, czy chodzi o badanie satysfakcji klientów, platformę transakcyjną sklepu internetowego, czy dzienniczek obserwacji pacjenta, mamy dla Państwa oprogramowanie udostępniane na każdym urządzeniu mobilnym, płynnie dopasowujące się do wymagań konkretnego urządzenia, na którym są używane.

Wszystkie nasze rozwiązania dopasowujemy do potrzeb danej branży i do wymagań indywidualnych klienta. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie we współpracy z sektorem biznesowym, naukowym, medycznym. Obsługiwaliśmy instytucje różnej wielkości, od małych, przez średnie, aż po uniwersytety, szpitale i duże firmy.

Poznaj program do ankietyzacji
CATI-System
Funkcjonalności
naszej aplikacji:
CATI-System
Aplikacja dostosowana na wszelkie platformy
CATI-System
Szybkie i łatwe tworzenie ankiet
CATI-System
Możliwość dodania grafiki i multimediów
CATI-System
Prezentacja wyników ankiety za pomocą różnych wykresów
CATI-System
Raporty i statystyki dotyczące badania
CATI-System
Kontrola wyników Real-time
Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Jakie urządzenia można wykorzystać do przeprowadzenia badań z użyciem Systemu CAPI?

System CAPI jest kompatybilny z wieloma urządzeniami mobilnymi, takimi jak tablety z systemem Android lub Windows oraz laptopy. Wymagania techniczne dla urządzeń są dostępne na stronie internetowej.

Jakie typy pytań są obsługiwane przez System CAPI?

System umożliwia obsługę różnych typów pytań, w tym pytań otwartych, zamkniętych, wielokrotnego wyboru, skali ratingowych oraz wielu innych. Umożliwia dodawanie takich dodatków, jak media, obrazki i filmy.

Jakie są korzyści z korzystania?

Program pozwala na szybkie i dokładne zbieranie danych w terenie, unikając błędów wynikających z przepisywania danych. Aplikacja ta umożliwia również prowadzenie badań na dużą skalę oraz generowanie raportów i analizowanie danych w czasie rzeczywistym.