Realizujemy badania od 16 lat.

Dostarczamy systemy ankietowe i zaawansowane rozwiązania IT dla branży badawczej

Profesjonalne rozwiązania badawcze, systemy ankietowe i raportujące

Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu IT, Statystyki oraz Metodologii. Szerokie spektrum kompetencji pozwala nam na kompleksową realizację projektów. Nie tylko dostarczamy narzędzia badawcze w postaci aplikacji, ale tworzymy ankiety od strony merytorycznej oraz przetwarzamy wyniki i je analizujemy.

 

Posiadamy 15-letnie doświadczenie w tworzenie systemów badawczych oraz aplikacji raportujących. Naszym celem jest dostarczanie klientom nowoczesnego oprogramowania do budowy ankiet, badania zachowań klientów, analizy danych, śledzenia trendów rynkowych. Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu IT i statystyki.

CAWI - system ankiet online
Tworzenie, realizacja oraz obsługa badań on-line za pomocą intuicyjnej aplikacji.
Sprawdź
CATI-System
Realizacja badań telefonicznych, nadzorowanie pracy teleankieterów, system zintegrowany z telefonią VOIP.
Sprawdź
Panel badawczy
Panel do realizacji badań posiadający jedną z największych baz użytkowników w Polsce. Jesteśmy w stanie przeprowadzić badanie na wybranej grupie osób w 24 godziny.
Sprawdź
eCRF
Przeniesienie dokumentacji medycznej z formy papierowej do formy elektronicznej. Najbardziej innowacyjne rozwiązanie na polskim rynku.
Sprawdź
Badania opinii klientów
Gotowe ankiety opracowane przez ekspertów wraz z systemem do ich przeprowadzania oraz analizą wyników.

Bezpieczeństwo to priorytet

Posiadamy sieć serwerów dedykowanych znajdujących w różnych centrach danych na terenie całej Polski. Wszystkie jednostki są zabezpieczone i wyposażone w certyfikaty SSL. Dostęp do shella jest ściśle ograniczony do kilku administratorów, dostępnych 24 godziny na dobę. Regularnie przeprowadzamy audyty bezpieczeństwa, aby mieć całkowitą pewność, że nasze środowisko jest wolne od wycieków danych. Stale się rozwijamy, pozyskując do zespołu specjalistów z kolejnych dziedzin i podejmując się realizacji ponadprzeciętnych projektów. 

 

Nasze priorytety to bezpieczeństwo danych i stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań.

CATI-System
CATI-System
CATI-System
Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Kto może skorzystać z usług oferowanych przez program CATI-System?

Wszystkie oferowane usługi Cati-System.pl są przeznaczone dla firm, instytucji oraz innych podmiotów, które chcą poznać opinie i potrzeby swoich klientów lub przeprowadzić badania naukowe.

Jak szybko można skontaktować się w sprawie skorzystania z programu CATI-System?

Oferowany program CATI-System udostępnia różne formy kontaktu, w tym formularz kontaktowy na stronie internetowej, adres e-mail oraz numer telefonu do biura obsługi klienta.

Jak bardzo opłaca się firmie korzystanie z programu CATI-System?

Jest to przede wszystkim opłacalne dla firm i organizacji, które zajmują się przeprowadzaniem badań marketingowych i opinii. Dzięki temu programowi można szybko i skutecznie zbierać i analizować dane z ankietyzacji oraz łatwo tworzyć raporty i analizy wyników badań.